Proč ženám padají vlasy?

Zde jsou hlavní příčiny:
 
 
 
woman-gae6581921_1920.jpg
 
 

Stres

Běžně ztrácíme přibližně 100 vlasů denně. Pokud je to více, příčinou může být například stres, který ovlivňuje stav celého našeho těla a jako první známkou stresu zaznamenáme řídnutí vlasů. Konkrétní důvody jsou různé: Citové strádání, porod, nemoc, nehoda nebo i propuštění ze zaměstnání. Problém vypadávání vlasů nemusí nastat hned, ale až 3 měsíce po stresové události.

Hormony

Za řídnutí vlasů často může i nedostatečně aktivní štítná žláza. Řídnutí vlasů je proto běžné na hlavě a dokonce i v jiných oblastech, jako je obočí. 

 

Užívání léků

Vypadávání vlasů je běžným nežádoucím účinkem mnoha léků. Řídnutí vlasů může být pouze dočasné nebo může trvat po celou dobu užívání léků. Pokud tento nechtěný nežádoucí účinek zaznamenáte, zkuste se poradit se svým lékařem, zda-li byste nemohli vyměnit lék za jiný.

 

Nedostatek živin

Držíte dietu nebo jste změnila svůj jídelníček a začaly vám padat vlasy? I to je možné. Nepodceňujte roli, kterou může hrát vaše strava v kvalitě vlasů. Pokud se z důvodu diety omezujete v množství, o to více musí být váš jídelníček kvalitnější. Pokud se vám z jakéhokoliv důvodu nedaří dorovnat příjem klíčových živin, podpořte růst vašich vlasů vitamíny. Pro vlasy jsou důležité zejména vitaminy skupiny B, minerály a kolagen. V případě, že

vám vlasy padají právě z důvodu jejich absence...

 
pexels-valeria-boltneva-1510714.jpg
 

..řešení problému je velmi jednoduché:

 

Vlasy potřebují nakrmit!

Skvělou variantou pro zdravé vlasy jsou různé tablety nebo vitamíny, kterých je dnes na trhu spousty. A právě vitaminy jsou pro vlasy jako krmivo a kolagen je stavební bílkovina v kůži, která má vliv i na kvalitu vlasů. Dnes již víme, že kolagen tvoří až 80% lidské kůže a ta je zásobárnou živin i pro vlasy a nehty. Proto doporučujeme zaměřit se i na příjem kolagenu např. Beauty Energy Powderu (koupit v e-shopu). Nevěřili byste, k jak výraznému zlepšení kvality vlasů se můžete dopracovat.

 
 

Geny

…Ach, ty geny!

Někdy je nám dáno do vínku něco, co bychom si raději nepřáli. Jednou z takových darů jak u mužů, tak i u žen, je vypadávání vlasů.

 

I když se může zdát, že v této situaci nelze nic dělat, existuje mnoho slibných možností léčby, které mohou vypadávání vlasů omezit a podpořit jejich opětovný růst.

 

Pokud včas zakročíte, můžete potlačit většinu forem vypadávání vlasů. Velmi důležité je používat kvalitní šampony a kondicionéry, které působí proti vypadávání vlasů, jako je řada REVITA (koupit v e-shopu)

 

Většina z nás se někdy v životě setká s určitým stupněm ztráty vlasů, takže je nezbytné pravidelně podnikat i kroky k prevenci vypadávání vlasůJestliže Vám začnou náhle vlasy vypadávat, ihned zakročte pomocí koncentrovaného séra proti vypadávání vlasů, který obsahuje Nanoxidil 5 % SPECTRAL DNC-N (koupit v e-shopu). Čím dříve začnete jednat, tím méně vlasů ztratíte a tím snadněji dosáhnete opětovného růstu.

Špatné mytí

Způsob, jakým si myjeme vlasy, má na vypadávání vlasového porostu také vliv. Základ je vybrat vhodný šampon, který nebude pokožku dráždit, a rovnoměrně jej vetřít do vlasů. Skvělou variantou jsou i šampóny, které podporují růst vlasů a zamezuje jejich vypadávání. Mezi ty nejlepší patří rozhodně šampón REVITA (koupit v e-shopu). Po prvním omytí se doporučuje ještě jedno, s polovičním množstvím šamponu. Poté se doporučuje nejprve vlasy jemně vyždímat rukama a následně zabalit na krátkou dobu

hlavu do ručníku.

Sušení horkým vzduchem

I způsob sušení může mnohé ovlivnit. Vlasům rozhodně neprospívá horký vzduch. Pokud to jde a čas vám to dovolí, fénujte své vlasy vzduchem vlažným.

Nevhodné prostředky

Už samotné časté fénování, žehlení nebo kulmování vlasům zrovna dvakrát neprospívá. Pokud se na ně ještě nanáší často různé „těžké“ přípravky, je jejich zdraví ohroženo o to více. Rozhodně by se ženy měly vyhnout tupírování a používání tužidel nebo laků.

 
modelka
Zpět do obchodu