Dlouhé a husté řasy

 

Dlouhé a husté řasy

Většina z nás touží po krásných dlouhých a hustých řasách. Aby ne! Krásné řasy jsou symbolem ženskosti. Díky nim náš pohled nabývá na atraktivitě a zdůrazňuje tvar i barvu očí. Jak ale takových dokonalých řas jako z reklamy docílit?

 

Než vyrazíte do salonu nechat si nalepit umělé řasy, rozhodně doporučujeme to zkusit ovlivnit samydoma. Nechat si aplikovat řasy umělé je sice velmi rychlá varianta, ale také nesmírně časově i finančně náročná. Pokud se rozhodnete pro tuto metodu prodloužení řas, počítejte s tím, že svou kosmetičku budete muset navštěvovat pravidelně každý měsíc a nebude to laciné. Vaše vlastní řasy budou velmi namáháné, zeslábnou, zřídnou a pravděpodobně Vás tato skutečnost nebude těšit. 

 

Nejkrásnější řasy jsou ty přirozené a vlastní! Ale jak jim pomoci, aby byly krásné a zdravé? Jak je přimět k růstu?

Zde jsou 4 tipy, jak Vaše řasy udělat dokonalými:

 
 
pexels-lorena-galeano-5254831.jpg
 
 

Zaměřte se na  jídelníček

Asi není překvapením, že velmi důležitou roli, při růstu řas, hraje vaše strava.

Co tedy jíst? Pro růst řas a vlasů jsou velmi prospěšná

  •  Jádra – ořechy, mandle, slunečnicová, dýňová nebo lněná semínka.

  • Oleje – konopný či lněný

  • Luštěniny a obiloviny – čočka, cizrna nebo hnědá rýže

  • Listová zelenina

  • Ryby

  • Citrusové plody

 
 

Doplňujte minerály a vitamíny

Dbáte na zdravou stravu, ale přesto vašemu tělu něco chybí. Pak se v souvislosti

s růstem řas zaměřte na 

  • Minerály selen a zinek 

  • Vitamíny C a E

  • Omega-3 mastné kyseliny

  • Biotin nebo arginin

 
pexels-photo-7167835.webp
 
 
 
pexels-sora-shimazaki-5938274.jpg
 
 

Správná péče

Růst řas můžete ovlivnit tím, jak se o ně staráte. Nejdůležitější je řasy každý den a správně odličovat. Nikdy nechoďte spát s nalíčenými řasami! Pro odlíčení volte šetrné přípravky. Ideální je používat odličovadla na olejové bázi i kvalitní odličovací kosmetické tampónky se 100% obsahem organické bavlny. Oční okolí i řasy odličujte co nejjemněji a nesnažte se oči dřít. 

 

Dopřejte si kvalitní líčidla.

Dnes už existují i kvalitní řasenky, které jsou bez parabenů, bez chemikálií a ropných složek, které jsou v řasenkách běžně obsaženy. 

 
 

Používejte sérum

Jen strava a běžná péče nestačí!

Pro ideální vzhled řas je nutností vyživit je i zvenku. K tomu slouží séra určená speciálně pro péči o řasy. Tato moderní cesta prodloužení řas je rozhodně tou nejlepší a nejpřirozenější, kterou se můžete v dnešní době vydat. 

 

Absolutní jedničkou mezi séry na našem trhu shledáváme sérum prémiové kvality Hairplus Tolure (koupit v e-shopu). Sérum stimuluje folikuly, což vybízí řasy k činnosti a růstu. Řasy jsou silnější, pevnější a tím pádem se udrží na oku déle a tím pádem vyrostou do větší délky. 

 

Užívání je velmi snadné. Stačí 1x denně aplikovat sérum pomocí štětečku ke kořínkům řas jako tenkou průhlednou tekutou linku. Ideální je užívat sérum alespoň 3 měsíce, kdy dosáhnou Vaše řasy svého maxima. Možná se Vám to zdá jako dlouhá doba. Ano, nic není ze dne na den. I řasy potřebují čas. Ale pokud je chcete mít silné a zdravé, chce to kapku trpělivosti. Odměnou Vám pak budou nádherné, dlouhé a hlavně přirozené vlastní řasy a sexy pohled.

Protože… kdo by nechtěl mít oči jako panenka?

 

Je nám velmi sympatické, že společnost Tolure myslela v tomto ohledu také na vegany a těhotné a kojící maminky, které si zaslouží péči především. Proto vyvinula sérum Hairplus Red Coral (koupit v e-shopu), jehož jedinečná receptura bohatá na vysoce kvalitní ingredience, působí bez hormonů a byla testována oftalmology.

 
pexels-pixabay-63320.jpg
Zpět do obchodu